Фонд «Щаслива дитина» шукає багатодітну родину, яка готова переїхати в затишний будинок в селі Любимівка Василівського району Запорізької області.

Про це повідомив президент фонду Альберт Павлов.

«У будинку хороший ремонт, є 5 роздільних кімнат і маленький кабінет, ванна, туалет і суміщений санвузол, велика кухня, топкова з твердопаливним котлом (є плани підключення газу), базові меблі, бойлер, газова плита, підключення до оптоволоконному інтернету, сонячні колектори для безкоштовного забезпечення гарячою водою влітку. Є ділянка землі навколо будинку, – розповів Альберт. – В 1 км від будинку розташовані школа, дитячий сад, пошта і магазин. Село Любимівка має населення близько 1200 мешканців, знаходиться в Роздольській громаді в 16 км від міста Василівка».

Будинок у Любимівці для багатодітної сім‘ї

Побажання до сім’ї, які є у фонду:

1. Бажано 5 і більше дітей, які проживають разом з батьками. Можливо, хтось із дітей усиновлений(-а), під опікою, або має інвалідність.

2. Пріоритет наватиметься сім’ї, яка перебуває в складній життєвій ситуації і вимагає поліпшення житлових умов; батьки – без алкогольної залежності.

Умови:

– Благодійний фонд “Щаслива Дитина” надає безкоштовну можливість проживання в будинку і базові меблі й устаткування;

– Будинок знаходиться у власності громади;

– Сім’я зобов’язується самостійно оплачувати комунальні послуги, утримувати в акуратному стані території навколо будинку та, за необхідності, забезпечувати ремонт техніки;

– За наявності фінансових можливостей фонд може надавати допомогу у благоустрої території та передавати гуманітарну допомогу.

Як подати заявку:

Напишіть на електронну пошту [email protected] або на вайбер 0932663421. Опишіть свою сім’ю і її склад, повідомте адресу і телефон, надішліть фотографії або посилання на соцмережі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як це – бути батьками, яким треба рятувати дітей від війни: історії з Запоріжжя та Луцька