У неділю, 8 серпня, запорізький краєзнавець Роман Акбаш проведе благодійну екскурсію. Кошти, які пожертвують відвідувачі, Роман передасть родині медиків, чия квартира постраждала під час пожежі в будинку по вулиці Сержанта Мєдвєдєва, 7 у Соцмісті.

Екскурсію Роман Акбаш анонсував на своїй сторінці в Facebook.

Друзья, воскресной благотворительной экскурсии таки быть! 8 августа в 17:00 начинаем прогулку “Запорожский Бродвей” – от парка Металлургов, мимо стадиона, концертного зала Глинки, и по проспекту к площади Запорожской.
Никакой записи, никакой фиксированной платы. Поблагодарить меня за экскурсию можно взносами на благое дело. Весь сбор посчитаем вместе и передадим семье Мироненко.
Немного о них: Сергей и Валентина – врачи. Он – врач-реаниматолог “скорой помощи”, она – в декрете. Да-да, два месяца назад у пары родился сын! Квартира этой молодой семьи находится на четвёртом, последнем, этаже дома по адресу Медведева, 7 – того самого в котором на днях случился пожар. Сами, наверное, понимаете, что наша помощь окажется как нельзя кстати.
Поэтому ещё раз всех приглашаю – в воскресенье, 8 августа, в 17:00, начинаем у памятника Богдану Хмельницкому при входе в парк Металлургов. Гуляем по Хмельницкого, Трегубенко, у Глинки выходим на проспект и финишируем в районе площади Запорожской (ориентировочно в 19:30). Присоединяйтесь! Хоть в любой момент!
після пожежі
Так как не все могут присутствовать лично, то просили разместить реквизиты. Вот карта, которую сообщил мне Сергей: 4731 2191 1853 9117 (Мироненко Сергей).
Заранее всем спасибо! И до встречи!”, – йдеться в пості Романа Акбаша.

Як раніше писав 061, у понеділок, 2 серпня в 21:15 у чотириповерховому будинку за адресою Сержанта Мєдвєдєва, 7 спалахнув дах, а потім пролунав вибух. Виявилося, що підрядник під час ремонту залишив балони з газом, які і вибухнули. Пожежа охопила площу в 450 “квадратів”, на місці працювали 60 рятувальників, було задіяно 15 машин. Загасити пожежу вдалося лише ближче до опівночі.

Фото 061
Фото: 061

Постраждалих немає. Мешканців будинку тимчасово відселили до гуртожитку педагогічного університету (Хортицький район), міська влада обіцяла виділити кожній родині по 25 000 гривень компенсації. У поліції відкрито кримінальну справу за ст 270 (порушення вимог пожежної безпеки) КК України. Як після пожежі виглядали квартири людей, можна подивитися в репортажі 061.