Цими вихідними, 13 і 14 листопада, осередок “БУР. Запоріжжя” запрошує жителів міста долучитися до створення нового арт-простору.

Про це “Неначасі” розповіли організатори толоки – “бурчика”.

Новий арт-простір є ідеєю фотографа та волонтера “БУР. Запоріжжя” Вадима Вічного (vvechnyy). За задумом, там буде не лише фотостудія, але також простір для соціального лекторію, діджей-проб і подій. Також планують показувати кіно на даху.

Дах майбутнього арт-простору на Українській

Більше за темою: Волонтерство в Запоріжжі: топ можливостей для кожного та кожної

“БУРчики – це короткострокові акції допомоги людям у складних життєвих обставинах або громадським просторам косметичними ремонтами, — пояснює координаторка запорізького осередку “БУР” Юлія Ярощук. — Волонтери під наглядом майстра допомагають з ремонтом.

ЦЕ КЛАСНА МОЖЛИВІСТЬ ПОЗНАЙОМИТИСЬ З БАГАТЬМА АКТИВНИМИ ЛЮДЬМИ МІСТА, ОТРИМАТИ НАВИЧКИ РЕМОНТУ, ДОПОМОГТИ Й ОДРАЗУ ПОБАЧИТИ РЕЗУЛЬТАТИ СВОЇХ ЗУСИЛЬ”.

Цей БУРчик проходитиме за адресоюв Українська, 52 (зупинка вул. П. Захаріна). З 10:00 до 17:00 буде робочий час, а потім година нетворкінгу.

Всі учасники отримають смачний обід, сертифікат волонтера, мерчовий подарунок, а також багато цікавих знайомств. Щоб зареєструватися, тисніть СЮДИ.

Через епідеміологічну ситуацію для участі також необхідно:
???? мати з собою жовтий або зелений сертифікат про вакцинацію, негативний ПЛР-тест або експрес-тест;
???? взяти захисну маску;
???? дотримуватися дистанції у приміщенні.

арт-простір на Українській

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: