19 вересня в Києві проходитиме Марш Рівності – щорічна акція, хода людей із ЛГБТІК-спільноти та її союзників. Метою Маршу є привернути увагу до проблеми дискримінації та відсутності громадянських прав для ЛГБТ+. Запорізька благодійна організація «Гендер Зед» оголосила, що зможе компенсувати вартість проїзду на Марш для частини людей, які хочуть взяти участь.

Про це «Неначасі» повідомили в організації.

«Гендер Зед також їде на Марш рівності – і вже за гарною традицією готовий взяти тебе з собою. А ще ми компенсуємо тобі суму квитків на проїзд.

Заповнюй анкету за посиланням нижче. В першу чергу ми виберемо активних людей, які є живими книгами, проводять групи і беруть участь в наших публічних заходах. Але якщо ти просто любиш Гендер Зед, ходиш в наш ком’юніті-центр, або є нашим союзником чи нашою союзницею – ми теж можемо тебе відібрати», – повідомили в «Гендер Зед».

Подати заявку можна до 1 вересня за цим ПОСИЛАННЯМ.

Прайд-заходи цього року тривають п’ять тижнів: починаючи з 21 серпня, і завершуються 19 вересня Маршем Рівності.

Цьогорічна програма наповнена різноформатними заходами: від художніх виставок і фільмів до панельних дискусій. Тематику заходів було обирали згідно з запитом аудиторії у соцмережах.

Читайте також: Досвідом, руками та серцем: яким буває волонтерство


Тема цьогорічного КиївПрайду – «Країна для всіх. Закони для держави. Держава для безпеки»
. Саме тому велику частину програми складає політичний діалог, присвячений протистоянню злочинам на ґрунті ненависті, становищу з рівними правами для ЛГБТ+ людей та новими викликами, з якими стикається спільнота.

Програма КиївПрайд

«Ми даємо платформу для обговорення також і опонентам: цікавим буде ідеологічний батл між ЛГБТ+ активістом Святославом Шереметом та анти-ЛГБТ+ діячкою Ритою Сахалінською, це неможливо пропустити, – йдеться в анонсі на сайті КиївПрайду , – Ми навіть будемо танцювати за наші права на MANIFESTO PARTY, присвяченій підписанню політичного маніфесту КиївПрайду2021.

Особливим акцентом цьогорічної програми стане тема здоров’я ЛГБТ+. КиївПрайд спільно з БО «100 відсотків життя. Київський регіон» та Центром громадського здоров’я МОЗ України проведе ряд заходів з метою долучити спільноту до здорового способу життя.

КиївПрайд відкритий для всіх, і запросить усіх, хто підтримує ЛГБТ+ спільноту до участі у Дружньому просторі – виставки-ярмарку дружніх організацій та бізнесів, яка триватиме цілий день».

Наймасштабнішою подією ПрайдМісяця стане вручення премії KyivPrideAwards. Урочиста церемонія нагородження у семи номінаціях за особливий вклад у розвиток ЛГБТІ-руху завершиться концертом українських зірок. Подію транслюватимуть онлайн для людей зі всієї країни та світу.

«ВАЖЛИВО: відвідування майже усіх цьогорічних заходи відбудеться через систему закритих реєстрацій аби убезпечити прайд заходи для всіх на максимум. Також буде посилено охорону заходів. Форми реєстрації будуть з’являтися при анонсі кожного з івентів окремо, тому слідкуйте за ними.

Умови участі, адреса та час проведення подій будуть оголошуватися окремо. Час та місце проведення можуть змінюватися. Просимо поставитися до можливих змін з розумінням та підтримати нас», – зазначили організатори.

Заходи проходитимуть відповідно до чинних на момент проведення заходу карантинних норм: з масками, антисептиками, соціальною дистанцією. До початку офлайн-івентів організатори просять учасників і учасниць вакцинуватися.

 

ВАМ ТАКОЖ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО: