Громадська організація “Дай лапу, друг” допомагає тваринам, які опинилися в скрутній ситуації – кинутим, травмованим, важко-хворим, постраждалим від жорстокості. У притулку живуть 250 собак, велика частина з яких – з інвалідністю, хронічно хворі та старі тварини, яких викинули господарі. 19 грудня в Запоріжжі відбудеться благодійний забіг, завдяки якому планують зібрати грошей для тварин.

Про це на своїй сторінці в Facebook розповіла зооволонтерка Ірина Дідур.

Організація приєдналася до Всеукраїнської благодійної платформи “KIND CHALLENGE – Стань добрим бігуном!”. В суботу, в День Святого Миколая, біля площі Поляка буде проходити “Добрий забіг”,  завдяки якому організатори сподіваються зібрати гроші на харчування тварин. Взяти участь можуть всі охочі.

Початок – в суботу о 13:00. Збір біля воріт, які виходять в парк на проспект. Маршрут забігу нескладний – трохи більше кілометра – навколо території притулку.

“Вік і фізична підготовка не мають значення, головне – ваше ДОБРЕ СЕРЦЕ!”, – написала Ірина.

Якщо ви не можете взяти участь у забігу, але хочете допомогти, можна перерахувати будь-яку суму на ініціативу: https://kindchallenge.net/foundation/day-lapu-druzhe-zaporizhzhya.

Після забігу можна буде традиційно вигуляти собак з притулку.

Телефон для довідок: 0963935377