В Україні створили сайт для працевлаштування людей з інвалідністю

0
на рівних

Команда кроссекторального проєкту “На рівних” створила сайт і відеоролики, які мають допомогти людям з інвалідністю у працевлаштуванні. 

Про це “Неначасі” розповіли в пресслужбі проєкту.

За даними Міністерства соціальної політики, на сьогодні в Україні проживає понад 2,7 мільйони чоловіків і жінок з інвалідністю працездатного віку, але лише третина з них має роботу.

“Основні бар’єри, які заважають людям з інвалідністю будувати кар’єру своєї мрії – упереджене ставлення на роботі, недоступність вулиць, непристосованість офісів і робочих місць, особисті психологічні бар’єри.

Читайте також: Досвідом, руками та серцем: яким буває волонтерство

У соціальних мережах ми розповідаємо про історії та досвід працевлаштування українців та українок з інвалідністю; говоримо про видатних осіб; даємо поради та розкриваємо важливі питання в контексті проблематики. Своїм дизайном ми бунтуємо, і хочемо, аби люди заявляли про свої права голосно”, – зазначають автори проєкту.

Люди з інвалідністю стали головними героями п’яти соціальних відеороликів, які не тільки розповідають про вдалі кейси працевлаштування, а й направляють глядачів на інклюзивну онлайн-платформу з вакансіями для людей з інвалідністю.

На сайті команда проєкту збирає вакансії з різних сфер і професійних напрямів. Платформа розроблялася у спеціальному дизайні, щоб бути комфортною в користуванні для  кожного та кожної. Бета-версія платформи за посиланням: https://onequals.com.ua/.

«На сьогоднішній день в Україні ми дуже мало чуємо про людей з інвалідністю. Про їхні потреби та проблеми знає лише вузьке коло людей із соціальної сфери. Через відсутність умов на ринку праці, непристосовані вулиці й громадські місця та, як результат, складнощі з інтеграцією у соціум, вдома від нас ховаються митці та мисткині, політики та політикині, активісти та активістки, науковці та науковиці. Час це змінювати, співпрацювати, партнеритися та посилювати різні соціальні інституції та суспільну єдність», – розповідає керівниця проєкту, соціологиня Софія Лавренюк.

Посилання на сторінки “На рівних”:

Facebook: https://www.facebook.com/onequals 

Instagram: https://instagram.com/onequals_ua

 

ВАМ ТАКОЖ МОЖЕ БУТИ ЦІКАВО: