Спільнота волонтерів

У Запоріжжі створили і наразі тестують онлайн-платформу “Спільнота волонтерів” від громадської організації “СВОІ” (“Спільнота Волонтерів Об’єднаних Ідеєю”) в партнерстві з Запорізьким обласним центром молоді.

Про це “Неначасі” розповіла менеджерка з комунікацій організації Ольга Журавльова.

“Запоріжжя давно потребує створення єдиної бази волонтерів Запоріжжя з метою побудови структури волонтерства в громаді, розвитку взаємодії громади та влади, полегшення пошуку волонтерських можливостей; об’єднання волонтерів у єдину волонтерську спільноту міста; створення мережі дружнього до волонтерства бізнесу, – пояснила Ольга. – Волонтерська онлайн-платформа “Спільнота волонтерів” – це сайт для співпраці між волонтерами, громадськими організаціями, бізнесом та владою, який буде допомагати розвивати громадські та соціальні проєкти”.

Поки платформа знаходиться на стадії бета-тестування. Але нею вже можна скористатися за адресою svoi.space .

Завдання онлайн-платформи “Спільнота волонтерів” – побудувати горизонтальні зв’язки та встановити ефективну комунікацію між волонтерами, волонтерськими групами, громадськими організаціями  та благодійними фондами. Засновники вважають, що це надасть можливість популяризувати та розвивати волонтерський рух у Запоріжжі, підвищить соціальну активність та залученість пересічних громадян до суспільно-важливих процесів через волонтерство.

Читайте також: Волонтерство в Запоріжжі: топ можливостей для кожного та кожної

Онлайн-платформа «Спільнота волонтерів»  прагне створити можливості для:

  • волонтерів – їх об’єднання та полегшення пошуку волонтерських можливостей;
  • влади – залучення волонтерів до проведення міських заходів;
  • організацій – спрощення пошуку волонтерів для участі у соціальних проєктах громадських та благодійних організацій міста;
  • бізнесу – створення мережі дружнього до волонтерства та імідж соціально-відповідального бізнесу.

Поспілкуватися із командою ГО “СВОІ” та дізнатися більше про проєкт “Спільнота Волонтерів Об’єднаних Ідеєю – СВОІ люди” можна на сторінках організації у соціальних мережах: фейсбуці, інстаграмі та телеграмі.

 

Читайте також: