4 квітня в Запоріжжі учениця 47-ї гімназії покінчила життя самогубством, повісившись у своїй кімнаті. 21 квітня деякі ЗМІ опублікували передсмертну записку школярки, і якій вона написала про булінг зі сторони вчителів і однокласників – з конкретними іменами.

Школярка в записці пише про те, що викладачі постійно говорили про її клас неприємні речі не тільки в своєму колективі, але й учням. Вона попросила директора “нормально дивитися, кого беруть на роботу”.

Також у записці дівчинка розповідає, що неодноразово намагалася покінчити з собою. А коли в школі проводили опитування щодо буллінгу, і вона єдина анонімно повідомила про цькування, у підсумку весь клас списав це на жарт, і на це ніхто не звернув уваги.

У поліції прокоментували ситуацію:

“Інформація за фактом публікації внесена до Єдиного обліку заяв і повідомлень громадян. Працівниками Запорізького районного управління поліції проводиться всебічна перевірка щодо фактів можливого булінгу в навчальному закладі.
Інформація, викладена у записці буде перевірена в рамках кримінального провадження, яке на даний час перекваліфіковано зі ст. 115 КК з додатковою кваліфікацією «Самогубства» на ст. 120 «Доведення до самогубства» Кримінального кодексу України. На теперішній час досудове розслідування триває. На даний час слідчий займається перекваліфікацією справи”, – прокоментували у відділі комунікації ГУНП в Запорізькій області.