Щовівторка з 17:00 до 18:30 у Запоріжжі жінок, постраждалих від домашнього насильства, запрошують безкоштовно відвідати групу взаємодопомоги.

Про це «Неначасі» розповіли в Центрі соціально-психологічної допомоги, яким опікується Об′єднання психологів і психоаналітиків «Взаємодія».

«Ніщо не виправдовує насильство! Ви не винні в цьому і не заслуговуєте на таке відношення. Якщо відчуваєте загрозу вашому життю, ментальному здоров’ю — час це змінювати. Цей крок може бути дуже важким, але ви впораєтесь, ми в вас віримо.
Одне з найважливішого в такий ситуації — безпечний простір, теплі розмови та прийняття. 
На Групі взаємодопомоги ви зможете побути собою, поділитися всіма своїми емоціями та отримати підтримку», – говорять у «Взаємодії».
Група взаємодопомоги починається щовівторка о 17:00 у CoWorking “Взаємодія” (проспект Соборний, 180А, 2-поверх). Зустрічі безкоштовні, також співробітниці центру заохочують брати з собою дітей – для них є окремий простір.
Щоб потрапити до групи, необхідно зареєструватися за цим посиланням: https://bit.ly/3jnsbFL .
Нагадаємо, що під час весняної ізоляції, з 12 березня до кінця травня, до запорізької поліції надійшло 4824 виклики про домашнє насильство, половину з яких вдалося підтвердити. Для порівняння: за весь 2019 рік офіційно від домашнього насильства постраждали 3980 людей, 90% з яких – жінки.