Департамент захисту довкілля Запорізької облдержанміністрації починає розробляти новий сайт. Перед тим, як створити технічне завданя, посадовці вирішили порадитися з потенційними користувачами. 

Про це повідомляється на офіційній сторінці департаменту в Фейсбуці.

«Значна частина буде виділена для візуалізації інформації з моніторингу довкілля (дані спостережень на стаціонарних постів Запорізького обласного центру з гідрометеорології, дані Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України, у тому числі мобільної лабораторії, інші дані про якість компонентів довкілля. У подальшому, автоматизованих постів моніторингу). Закликаємо активну та небайдужу частину суспільства долучитися до створення ТЗ. Чекаємо на ваші пропозиції, побажання з цього приводу, наприклад:
– Яку саме інформацію ви хочете бачити?
– В якому вигляді?
– Формат даних, тощо…
Також будемо вдячні, якщо люди, які мають it спеціальність нададуть свою ДОПОМОГУ у розробці сайту.
Пропозиції чекаємо на електронну адресу [email protected] », – написали в Департаменті.
Нагадаємо, раніше в інтерв′ю «Неначасі» нова радниця голови Запорізької ОДА з екологічних питань Ірина Пірогова розповідала, що має намір зробити роботу департаменту більш прозорою – насамперед, ініціювати створення нового сайту, на якому буде вся необхідна інформація з природоохоронної тематики.

Читайте також: