Про нас

“Неначасі” – це запорізький медіа-проєкт на перетині журналістики та благодійності. Ми працюємо, щоб повернути цінність людському життю і допомогти знайти підтримку тим, хто її потребує. На сайті виходять новини та історії про соціальні проблеми та процеси, а також про життя людей, права яких порушують.

Крім того, ми виступаємо за системний розвиток громадського руху та благодійності, тому в розділі “Хто допоможе” ви знайдете перевірені фонди та ГО з різними напрямками роботи. Ви можете звернутися до них по допомогу або підтримати їхню діяльність.

Ми віримо в те, що людяність і синергія здатні змінити життя в Запоріжжі та області на краще і зробити людей щасливішими.

Для організацій і благодійних фондів: якщо вас ще немає в нашій базі, заповніть, будь ласка, цю анкету.

Здійснено в рамках проєкту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.