Фонди та організації Запоріжжя

ТЕРГО

TERGO (з лат.- тил) – Співдружність батьків, сім’ї, друзів лесбійок, геїв, трансгендерів – національний рух орієнтований на сімейні цінності, який взяв на обов’язок відстоювати громадянські права лесбійок, геїв, бісексуалів, трансгендерів (ЛГБТ). Заснований в 2013 році матерями, батьками та друзями ЛГБТ.
Наше бачення
Ми, батьки, сім’ї, друзі лесбійок, геїв, бісексуалів, трансгендерних людей, вітаємо різноманітність і бачимо спільноту, яка приймає кожного, включаючи тих, хто має іншу сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність. Тільки завдяки повазі один до одного, почуттю гідності та рівності для всіх, визнанні права на самоідентифікацію, ми реалізуємо наш повний людський потенціал кожний окремо й усі разом. Співдружність запрошує брати участь у нашої діяльності та підтримувати усіх, хто поділяє наші переконання та вірить у реалізацію цього бачення.
Наша місія
Співдружність прагне здорового і безпечного життя та благополуччя лесбійок, геїв, бісексуалів, трансгендерних людей, їх сімей та друзів шляхом підтримки та примирення з агресивно налаштованим суспільством, за допомогою виховання та інформування недостатньо обізнану громадкість, шляхом адвокації, припинення дискримінації та забезпечення рівних громадських прав. Батьки, сім’ї, друзі лесбійок, геїв, бісексуалів, трансгендерних людей забезпечують можливості для діалогу про сексуальну орієнтацію і гендерну ідентифікацію та дій з метою створення спільноти, яка є толерантною і має поважне ставлення до відмінностей людей.
Телефон:
063 327 9920
e-mail:
[email protected]
Адреса:

Facebook:
https://www.facebook.com/tergouk/
Сайт:
http://www.tergo.org.ua/