22 – 26 квітня з 9:00 до 18:00 у Запорізькому обласному центру молоді онлайн проводитиме інтенсивний безкоштовний навчальний курс з волонтерського менеджменту для волонтерів із Запоріжжя, Мелітополя та Бердянська.

Проєкт називається “СВОІ люди”. Там даватимуть навички та знання з питань адвокації, управління проектами та управління кризовими ситуаціями щодо пом’якшення наслідків COVID-19.

Тридцять учасників, які будуть найактивнішими (14 із Запоріжжя та 8 із Мелітополя та 8 із Бердянська), пройдуть на інтенсивний курс.

Програма інтенсивного навчального курсу з волонтерського менеджменту для волонтерів із Запоріжжя, Мелітополя та Бердянська  включає:

– лекції з основ волонтерської діяльності, громадського, державного секторів та бізнесу: їхні роль та обов’язки, правовий аспект волонтерства, успішні випадки волонтерських проектів в Україні;

– лекції з управління проектами, розбудови команди, співпраці з бізнесом, збору коштів, краудфандингу;

– лекції з управління волонтерською діяльністю, роботи з вразливими групами, спілкування у кризових ситуаціях;

– лекції з адвокації: структура та інструменти, адвокація в ЗМІ, співпраця з місцевою владою;

– неформальні зустрічі з представниками соціально відповідального бізнесу та місцевої влади.

За результатами інтенсивного курсу буде відібрано 6 найкращих ідей щодо підвищення соціальної згуртованості та пом’якшення наслідків пандемії, на які учасники матимуть змогу отримати мікро-грант в розмірі 10 тисяч гривень.

Подія відбудеться із дотриманням усіх карантинних обмежень. Відвідувачі зобов’язуються  дотримуватись дистанції у 1,5 метри один від одного (відповідно до посадкових місць), дезінфікувати руки антисептиком та носити засіб індивідуального захисту – захисну маску.

Організатори забезпечать перевірку температури відвідувачів та наявність антисептичних засобів у вільному доступі.

Поспілкуватися із командою ГО «СВОІ» та дізнатися більше про проєкт «Спільнота Волонтерів Об’єднаних Ідеєю – СВОІ люди» можна на сторінках організації у соціальних мережах:

https://www.instagram.com/ngo.svoi/

https://www.facebook.com/ngo.svoi

https://t.me/svoi_volunteers

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Запоріжжі випустили феміністичний артбук, щоб допомогти постраждалим від домашнього насильства