Сьогодні, 1 серпня, з 12:00 запоріжців запрошують допомогти підготувати приміщення для майбуньої Майстерні з переробки пластику. Ця «Destroy party» відбуватиметься в будівлі лофту «Млин» за адресуою Сергія Серікова, 30 (праворуч від автовокзалу, через дорогу).

«Поки що приміщення нашої майбутньої майстерні мало нагадує той затишний простір, який ми собі уявляємо і про який розповідаємо вам.

Тому ми запрошуємо вас на таку собі “destroy party”, щоб підготувати приміщення до ремонтних робіт. Що будемо робити:
?все зайве, що не прикручене до підлоги – виносимо;
?все зайве, що прикручене до підлоги – відкручуємо;
?після роботи пригощаємося чимось смачненьким;
?фотографуємось;
?все це – під драйвову музичку нашої юності».

Організатори надають всі необхідні інструменти, а також воду та смаколики.Заповніть цю анкету, щоб організатори знали, чи чекати на вас і чи зустрічати біля воріт.

Нагадаємо, «Майстерня PlasticOn» стане першим екохабом у Запоріжжі. Щоб її відкрити, команді «ZeroWasteZp» необхідно було за 60 днів зібрати 60 тисяч гривень пожуртвувань – їм вдалося зібрати 72 604 гривні.

«Майстерня, – пояснюють організатори, – буде працювати так:

  • мешканці/ки Запоріжжя приноситимуть чистий вторинний пластик у майстерню;
  • наш консультант допоможе відвідувачам правильно розсортувати пластик за типами;
  • далі пластик буде відсортовано за кольорами. Це вже наша турбота. Хоча відвідувачі також можуть допомогти з цим та іншими завданнями – наші двері відкриті для волонтерів будь-якого віку, гендеру, кольору шкарпеток…;
  • отриманий пластик буде подрібнювати шредер;
  • за допомогою екструдера цей подрібнений пластик буде розплавлятися, і ми будемо виготовляти з нього кошики, ящики, стаканчики і ще багато-багато чого;
  • у майстерні можна буде придбати готову продукцію з переробленого пластику, а також інші товари для зменшення кількості сміття у майстерні;
  • ми будемо проводити воркшопи з переробки пластику, тож ти зможеш сам/а стати дизайнером/кою ексклюзивного продукту для твоєї оселі”, – йдеться в описі проєкту.

PlasticOn

“На початку функціонування майстерні ми будемо використовувати пластик типу 2 HDPE (кришечки, флакони від побутової хімії, засобів по догляду за собою). Бо з ним легко працювати і ми це вже вміємо (дякуємо, Precious Plastic Ukraine). Але окрім нього ми будемо приймати 4 LDPE, 5 PP, 6 PS та експериментувати з ними. Згодом плануємо додати до переліку інші види”, – пояснили організатори.