Благодійний фонд «Щаслива дитина» запропонував запоріжцям пожертвувати на благодійність монети, які вийшли з обігу – номіналом 5 і 25 копійок. Волонтери обміняють їх у банку і спрямують на допомогу важкохворим дітям, сиротам і малозабезпеченим сім′ям.

Як це можна зробити:

1. Якщо ви в Запоріжжі – заповніть цю анкету, і волонтери самі приїдуть до вас за монетами.

2. Якщо ви працюєте або вчитеся у великому і дружному колективі – встановіть скарбничку в вашому офісі (групі, класі або школі). Заповніть анкету з позначкою «збір», і волонтери приїдуть до вас, коли скарбничка наповниться.

3. Також можна завітати до фонду в будь-який робочий день з 10 до 18 години за адресою: Запоріжжя, вул. Фортечна, 4 квартира 36.

4. Якщо монет не багато, ви можете покласти її в одну з коробок для збору пожертвувань. Знайти найближчу коробку можна на мапі.

5. Можна також вислати монети посилкою. Детальніше тут.

«Всі зібрані монети ми перерахуємо і обміняємо на діючі гроші з подальшим зарахуванням у вигляді пожертвувань. І, як завжди, зафіксуємо всі надходження в звіті на нашій сторінці. P.S. Якщо в скарбничку також потраплять купюри, ми їх теж здамо в банк», – розповіли у фонді.

Нагадаємо, нещодавно фонд «Щаслива дитина» запустив флешмоб у соцмережах, щоб зібрати мільйон для онкохворих дітей. Більше про це – читайте за цим посиланням.